Menu / szukaj

Powrót do przeszłości – turniej FFA

Dnia 20.10.2014 o godzinie 22:00 odbędzie się turniej w grze Enemy Flag (a w czym by innym) o roboczej nazwie „Powrót do przeszłości”. Będzie to klasyczna walka każdy na każdego na mapie losowej (RMG). Tym razem będzie „na bogato” gdyż do wygrania jest oprogramowanie Corel Photo Album 6.  Serdecznie wszystkich zapraszam i już teraz życzę powodzenia.

Jeśli czas pozwoli, albo raczej jeśli wszyscy nie uciekną po ;), na koniec walki wieczoru przewidziane jest dogrywka i nagrody pocieszenia. W dalszej części newsa krótki regulamin i zasady turnieju.

  • turniej przeznaczony jest dla maksymalnie 16 graczy, w przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność przybycia na serwer gry
  • turniej rozgrywany będzie na serwerze „Powrót do przeszłości” o godzinie 22:00 dnia 20.10.2014
  • gracz biorący udział w turnieju który opuści serwer gry, kończy swój udział w nim, nie ma możliwości powrotu do turnieju
  • zwycięzca turnieju proszony jest o zostawienie swojego adresu e-mail po zakończeniu rozgrywek ale przed opuszczeniem serwera gry (jest to wymagane do jednoznacznej identyfikacji danej osoby jeśli nie przebywa ona zalogowana na serwerze)
  • zabronione jest jakiekolwiek podpowiadanie oraz opisywanie sytuacji na mapie zarówno przez grających jak i obserwujących, wiadomość w stylu „Cześć Jedy” jest podpowiedzą gdyż wypowiedziana przez grającego ujawnia że dany gracz sąsiaduje państwem z graczem Jedy, przewinienia tego typu będą karane blokadą wysyłania wiadomości i/lub wyrzuceniem z serwera (w tym również z turnieju jeśli kwestia dotyczy osoby grającej)
  • nagrodą główną jest oprogramowanie Corel Photo Album 6

Dodaj komentarz

imię*

e-mail* (nie publikowany)

strona www

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.