Menu / szukaj

Zarządzanie państwem

Inne czynności jakie możemy wykonywać na naszym terenie.

Naprawa

Umożliwia naprawę wybranego, uszkodzonego budynku. Należy przy tym pamiętać iż czasami nieopłacalne jest naprawianie budynku który jest już doszczętnie zniszczony, czasami warto wyburzyć go i postawić nowy.


Wyburzanie

Niszczy wybrany budynek. Zniszczyć możemy wszystkie budynki na naszym terenie poza ostatnim ratuszem.


Przekazywanie złota

Pozwala na przekazanie 50 sztuk złota do sojuszniczego gracza – znajdującego się w tej samej drużynie. Aby wybrać gracza docelowego należy zaznaczyć dowolne pole jego państwa.


Porzucanie terenu

Porzuca wybrany sektor. Z pozoru może się to wydawać bezsensowną czynnością, jednak jest przydatna w sytuacji w której chcemy utorować przejście naszemu sojusznikowi (w grze drużynowej) który nie może zaatakować naszego terenu.

Przyjęło się iż w grach każdy na każdego porzucenie pojedynczego sektora przy granicy z wrogiem oznacza nieformalne zawarcie sojuszu – odpowiedzenie tym samym gestem przez drugiego gracza, jego akceptację. Pamiętaj jednak że nie jest to funkcja gry a jedynie zwyczaj jaki utarł się w świecie graczy Enemy Flag i równie dobrze może to być zasadzka.


Kończenie tury

Jeśli wykonałeś wszystkie akcje w danej turze, a nie upłynął jeszcze czas do jej końca, zakończ turę przed czasem i pozwól wykonać ruch następnemu graczowi.